8-H=) cıLqın sınıff!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8-H=) cıLqın sınıff!!!

hosgeLdiniz aRqadaşLaR=)=)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FIKRALARRR

3 posters
YazarMesaj
mehmet.madly
moderatöR
moderatöR
mehmet.madly

FIKRALARRR Empty
MesajKonu: FIKRALARRR   FIKRALARRR EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 4:51 pm

çocuk babasından 5ytl ister. babası 1 ytl vermeyi teklif eder. çocuk kabul eder ve babasına baba seni kandırdım bana 50 kuruş lazım. baba cvp verir ve sahte para vermesem beni kandıracaktın eşşek sıpası.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DURSUN BIR GUN BILGISAYARININ ICINI ACMIS WE SU DÖKÜYORMUS TEMEL GPRMUS ULA NE EDERSIN DEMIS ? DURSUN DA INTERNETTE SÖRF YAPACAGIM DEMIS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİR GÜN BİRİLERİ HOCAYA SORMUŞ HOCA İNGİLİZCE KONUŞMAK GÜNAHMI HOCANIN VERECEĞİ CEVABA BAKIN 'YES'SmileSmileSmileSmileSmile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bir cenaze arabası şöforü kıza pişt kız gel biraz gzelim demiş kız hadi be ordan demiş cenaze arabası şöförüde (buna karşılık demiş ki ) sen ne diyon be millet bu arabaya binmek için ölüyo ölüyooooooooo demiş!!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uçakta hostes, papaza sormus : - Viski, cin, sarap...Ne emredersiniz? - Kaç metrede uçuyoruz kizim? - On bin metredeyiz peder! - O halde sen bana su getir kizim, patrona çok yakiniz, ayip olur!

İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

Deli duvara oturmuş.Elindeki oltanın ucu sokağa sarkmış.... Yoldan geçen soruyor;- Orada balık mı tutuyorsun sen?- Hayır alık tutuyorum.- Tutabildin mi bari ?- çook ... Seninle 23 oldu !

Akıl hastanesinden kaçan iki deli, karşıdan gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir çınarın arkasına saklandılar. Bekçi,onların ayak seslerini işitmişti.Sordu:- Kim o?ıçlerinden biri kedi gibi miyavladı.Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi yürüyüp gidiyordu ki,delilerin ayakları altındaki yapraklar hışırdadı.Bekçi geri dönüp yine seslendi:- Kim var orada?ıkinci deli cevap verdi:- Bir kedi daha.

Delinin biri hastanedeki havuza egilip su ictikten sonra, dogrulup agzındaki suyu yere tukurmus . Onu goren baska bir deli;-Ne oldu , demis, suyu niye tukurdun?Birinci deli:-Havuza iki seker atmıstım ,yine de tatsız.Ikinci deli:-Akıllım tabii tatsız olur.Niye karıstırmadın?

Delinin biri hastanenin bahçesinde el arabasını ters çevirmiş ve sürmeye uğraşıyormuş. Bunu gören doktor: - Öyle sürülmez, düzeltsene arabayı. Deli hemen cevap verir: - Geçen gün senin dediğin gibi sürdüm akşama kadar kum taşıttırdılar, enayimiyim ben!
mehmet.madly
moderatöR
moderatöR
mehmet.madly

FIKRALARRR Empty
MesajKonu: Geri: FIKRALARRR   FIKRALARRR EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 5:00 pm

bu fıkraları okumadan geçmeyn
Asi Ve Mavi
moderatöR
moderatöR

FIKRALARRR Empty
MesajKonu: Geri: FIKRALARRR   FIKRALARRR EmptyCuma Mayıs 16, 2008 2:09 pm